All The Whey - výživa pro sportovce - Sport Nutrition Vávra

Kategorie článků

Nejsledovanější články

Online návštěvníků: 6

All The Whey - výživa pro sportovce

24.9.2009 11:14

Dovolujeme si Vám s chloubou představit americkou firmu All The Whey, která je již konečně i na českém trhu.  Její vysokou oblíbenost dokladuje i to, že produkty All The Whey uvádí mezi 50 nejprodávanějšími výrobky také největší internetový prodejce sportovní výživy v USA, server bodybuilding.com
Firma All The Whey s dlouholetou tradicí sídlí v Pennsylvanii, využívá bohaté zkušenosti současné potravinářské technologie a také nejmodernější výdobytky nutraceutického průmyslu. Aplikuje nejnovější poznatky zdravé výživy při výrobě doplňků výživy a sportovní výživy. Všechny výrobky si firma vytváří sama ve svých modernizovaných laboratořích a vyrábí ve své velkokapacitní výrobní hale s přísnou kontrolou výrobního procesu.
 
All The Whey garantuje neustálou přísnou kontrolu nad celým výrobním procesem stejně tak jako čerstvost a prvotřídní kvalitu všech použitých surovin. Vyrábí se z kvalitních, přírodních surovin v nejčistší formě. Konečné produkty neobsahují žádné nedůležité složky a zbytečné příměsi a syrovátka se zpracovává výhradně za studeného stavu. Každý výrobek projde několika testy kvality, teprve poté se expeduje zákazníkům. Navíc, samostatná výroba produktů umožňuje poskytovat bezkonkurenční poměr hodnota - cena. Vyzkoušejte jedinečnou řadu výrobků nejvyšší možné kvality za velmi zajímavou cenu.

Whey protein Isolate je ten nejlepší možný proteinový doplněk nejenom pro aktivní sportovce s obsahem až 88% bílkovin-vysoce využitelných lidským organismem. Vyzkoušejte jak chutná čerstvý a lahodný proteinový nápoj a ihned si ho oblíbíte. Bezkonkurenční cena za vysoce nutričně hodnotný a kvalitní Whey Protein Isolate.

Whey Protein Blend je proteinový přípravek s obsahem kvalitních syrovátkových bílkovin až 77%. Obsahem je to lahodná směs izolátu a koncentrátu syrovátkového proteinu, tedy obsahuje 22g čisté bílkoviny v dávce. Rychle se vstřebává, dobře se tráví a hlavně přináší hodnotné aminokyseliny pro regeneraci a stavbu aktivní svalové hmoty.

Super Mass 600 představuje výjimečný sacharidový přípravek s extra vysokým obsahem (až 34%) kvalitních lehce vstřebatelných bílkovin. Je to naprostá špička mezi gainery: dokonalý poměr bílkovin a uhlohydrátů, nezbytná vláknina a dávka   BCAA a esenciálních aminokyselin, kterou můžou všechny konkurenční výrobky jen závidět. Super Mass 600: čistá syrovátka a vysoce kvalitní uhlohydráty pro optimální syntézu bílkovin, účinnou regeneraci, objemnější a zároveň vyrýsovanější svaly - snadno a rychle.

Whey Protein Concentrate představuje klasický proteinový přípravek ze 100% syrovátky s bohatým obsahem rychle stravitelných kvalitních bílkovin az 77% pro okamžitou ochranu, regeneraci a výstavbu svalové hmoty vhodně doplňující stravu všech aktivních jedinců i vrcholových sportovců, kdy je potřebný zvýšený přísun kvalitních stavebních bílkovin. Tuto lahodnou nutričně bohatou formu bílkovin si rychle oblíbíte.
V nabídce i v ekonomickém balení Whey Protein Concentrate Bag.


Expresso Whey Protein Isolate představuje luxusní proteinový doplněk té nejvyšší kvality s extra příchutí DELUXE. je vhodný nejenom pro aktivní sportovce, ale pro všechny, co chtějí obohatit svoji dietu chutnou formou bílkovin. Neobsahuje tuk ani laktózu, je rychle rozpustný, velmi lehce i rychle stravitelný a navíc chutná opravdu výtečně. Obsahuje až 88% bílkovin a je vhodný nejenom pro aktivní sportovce, ale pro všechny, co chtějí obohatit svoji dietu chutnou formou bílkovin.


Hydrolyzed Whey Protein Isolate  patří ke úplné špičce v proteinových doplňcích, je totiž štěpený nejvyšším technicky možným stupněm enzymatické hydrolyzace bílkovin syrovátky, a proto se může chlubit nejvyšším obsahem volných peptidů. Tento protein používají profesionální kulturisté, ale i běžná populace, dokonce i jedinci s trávícími obtížemi pro jeho skvělou biologickou využitelnost. Díky dokonalému dochucení je velice populární a umožňuje strávit i vyšší množství bílkovin bez zatížení trávicího ústrojí, což při použití běžných proteinových doplňků není zcela možné.


Všechny zmiňované produkty sportovní výživy můžete zakoupit na eshopu: www.sportnutrition.cz

 

Zdroj: www.allthewhey.com

 

Fotogalerie:

Hodnocení článku:

Hlasujte jako ve škole: 1 2 3 4 5 , aktuálně 2.8

Komentáře

K tomuto článku zatím není komentář
Váš komentář:
Jméno:
E-mail:
Opište kód 2796:
 

Vyhledávání

Poraďte se s odborníkem

Mgr. Janka Pálešová
mobil: 608 962 685
tel., fax: 585 155 061
e-mail: info@sportnutrition.cz
ICQ: 358 329 201
358329201

Facebook

Doporučujeme

Nejlépe hodnocené články

Anketa

Nahrávám anketu...

SPORTNUTRITION VÁVRA       A U solných mlýnů 2 - Lékárna, 783 71 Olomouc       T+F 585 155 061       M 608 962 685       E info@sportnutrition.cz
webdesign 123 DESIGN