GRAND PRIX PEPA 2009 - doplněna fotogalerie - Sport Nutrition Vávra

Kategorie článků

Nejsledovanější články

Online návštěvníků: 3

GRAND PRIX PEPA 2009 - doplněna fotogalerie

30.11.2009 11:32

24. října 2009 se ve Slezském divadle v Opavě uskutečnil XXXI. ročník mezinárodní soutěže ve sportovní kulturistice a klasické kulturistice mužů a bodyfitness žen. GRAND PRIX PEPA 2009 znamená pro mnohé závodníky vrchol podzimní sezóny pohárových soutěží, protože je atraktivní svým bohatým programem a především účastí kvalitně připravených mezinárodních závodníků, na které čekají štědré ocenění.  GP Opava je tedy vyhlášenou královskou soutěží mezi podzimními pohárovkami  nejenom v ČR, na které se vždy sejde to nejlepší. Platilo to i letos, kdy si troufnu říct, že konkurence byla obrovská. Ať už se jedná o „težkotonážníky“ nebo úspěšné reprezentantky letošních světových mistrovství v kategorii bodyfitness, které se konaly před týdnem v Itálii. Výjimečně se této soutěže také zúčastnila naše návštěva z Mexika Adrian Huizar Austria, takže po prezentaci mě tedy čekala náročná natírací práce. V ženské kategorii byly závodnice rozděleny do 2 kategorií do a nad 162cm. První byli na řadě klasičtí kulturisté, po nich bodyfitness a pak kulturistika dle váhových kategorií. V každé kategorii byla hojná účast závodníků, a tak se semifinálem museli probít ti nejlepší do finále. Semifinále probíhalo velmi rychle, aby závodníci zbytečně nečekali. Do finále 2 kategorií bodyfitness postoupilo z každé 6 závodnic, mezi nimi i Janka Pálešová. Pak náhle byla kategorie žen zase sloučena do jedné, kdy z obou kategorií postoupil 4 a 4 závodnice do tzv. superfinále. Toto byl teda nejenom pro mě velice překvapivý průběh, ale nedalo se nic dělat. Pauzy mezi jednotlivými kategoriemi vyplňovali svými vystoupeními zajímaví hosté: např. silák železný Zekon a sympatická kulturistka Elena Shportun, a tak byl finálový večer zajímavě obohacen.

GP PEPA

 K jednotlivým kategoriím: V klasické  kulturistice se Michalovi Sitterovi nepovedlo obhájit loňské vítězství a na druhou příčku jej odsunul chorvatský závodník. V kategorii bodyfitness si nenechala vítězství uniknout opět Chorvatka Zrinka Fišer - absolutní mistryně světa 2009 v kategorii bodyfitness. V nejtěžší kategorii kulturistů, jsme mohli vidět českou špičku, která bohužel nestačila na závodníky z východu Evropy. Mohli jsme vidět opravdu obrovské svaly, jak ukázal absolutní vítěz Vitalyjs Alexandrovs z Lotyška. Po skončení soutěže se všichni přesunuli na bohatý raut, který pokračoval do brzkých ranních hodin. Všichni si užívali dobrého jídla a pití.

 

    

 

Autor: Zdenek

 

Fotogalerie:

Hodnocení článku:

Hlasujte jako ve škole: 1 2 3 4 5 , aktuálně 3

Komentáře

K tomuto článku zatím není komentář
Váš komentář:
Jméno:
E-mail:
Opište kód 2796:
 

Vyhledávání

Poraďte se s odborníkem

Mgr. Janka Pálešová
mobil: 608 962 685
tel., fax: 585 155 061
e-mail: info@sportnutrition.cz
ICQ: 358 329 201
358329201

Facebook

Doporučujeme

Nejlépe hodnocené články

Anketa

Nahrávám anketu...

SPORTNUTRITION VÁVRA       A U solných mlýnů 2 - Lékárna, 783 71 Olomouc       T+F 585 155 061       M 608 962 685       E info@sportnutrition.cz
webdesign 123 DESIGN