Keratinové přípravky, které přináší veškeré výhody bez nechtěných vedlejších účinků! - Sport Nutrition Vávra

Kategorie článků

Nejsledovanější články

Online návštěvníků: 2

Keratinové přípravky, které přináší veškeré výhody bez nechtěných vedlejších účinků!

12.6.2009 09:31

Co je Creatine pH-X, Kre-alkalyn?
Creatine pH-X , kre-alkalyn je monohydrát kreatinu s alkalyckám PH chráněný kapslemi, který se nepřeměňuje na kreatinin a zůstává ve stabilní formě, dokud se dostane do svalů.

Co ověřilo účinky přípravku Kre-alkalynu, Creatinu pH-X ?
Můžeme říci, že na základě zpětné vazby od několika atletů, kteří užívali tyto přípravky alkalického kreatinu, že dosáhli pravidelného a účinného příjmu kreatinu bez nechtěných vedlejších účinků.
V posledních letech bylo několikrát v odborných časopisech zveřejněno, že užívání monohydrátu kreatinu je bezpečné.
Snížením rychlosti přeměny kreatinu jej může tělo lépe a efektivněji využít; proto můžeme přejít na nižší dávkování. Proto je užívání tohoto produktu také ekonomické. Atleti tak mohou užívat menší dávky a dosahují stejných výsledků.

Kdo potřebuje kreatinové doplňky stravy?
Užívání kreatinových přípravků je výhodné pro každého, zvláště pro sportovce, kteří užíváním kreatinového doplňku chtějí získat zvýšení výkonu svalů a síly.
Starším lidem se doporučuje udržovat svalovou tkáň v kondici. Kreatin také podporuje zdraví kostí.

Jaké je doporučené dávkování? Jaké jsou vedlejší účinky?
Vždycky doporučujeme dodržovat dávkování uvedené na etiketě.
Neexistují žádné vědecké důkazy o vedlejších účincích při užívání přípravku Creatine pH-X, Kre-alkalyn takže můžeme jednoduše říci, že přípravek nemá žádné známé vedlejší účinky.
Užívání těchto přípravků se však nedoporučuje při ledvinových onemocněních.

Jak užívat přípravek Creatine pH-X?
Doporučuje se dodržovat dávkování uvedené na etiketě. Většina přípravků  Kre-alkalynu, Creatinu pH-X  doporučuje 2-4 kapsle představují jednu dávku /v závislosti na hmotnosti sportovce/, která se užívá ráno a před tréninkem.

Jak rychle uvidím výsledky?
Atleti pocítili pozitivní změny v prvních pěti dnech užívání kreatinových doplňků.
 
Mohu přípravek Creatine pH-X kombinovat s jinými doplňky stravy?
Přípravky Kre-alkalynu, Creatinu pH-X  jsou velice účinným doplňkem pro sportovce, obsahují bílkoviny a uhlovodany. Je vhodné jej kombinovat s doplňky stravy nebo přípravky vhodnými pro sportovce, které zvyšují tělesnou produkci oxidu dusičného – tzv. NO přípravky. V takovém případě doporučujeme užívat přípravky Kre-alkalynu, Creatinu  cca půl hodinu před užitím takového doplňku stravy.

Jak je to se zadržováním vody u Kre-alkalynu, Creatinu PH-X?

Mnoho atletek se v minulosti vyhýbalo užívání tradičních kreatinových doplňků stravy, protože nechtěly vypadat opuchle. To už dnes není problém.
Při užívání přípravků Kre-alkalynu, Creatinu pH-X spolu s jednoduchými uhlovodany (např. s gainery), které zvyšují absorpci pomocí efektu inzulínové špičky, je absorpce kreatinu efektivnější.
Creatine pH-X, Kre-alkalyn nezpůsobuje zadržování vody. Nicméně, přípravky zvýší sílu pouze jako tradiční kreatin. Všichni víme, že voda zadržená ve svalech znamená také větší sílu. Proto kombinování přípravku Kreatine pH-X s běžným kreatinem u některých jedinců povede k vyššímu nárůstu síly a objemu buněk.

 

Širokou nabídku kreatinových doplňků naleznete zde: http://www.sportnutrition.cz/rubriky/sportovni-vyziva/kreatinove-pripravky/


Více o kre-alkalynu se dočtete v článku: Kreatin se zásaditým-alkalickým PH

Fotogalerie:

Hodnocení článku:

Hlasujte jako ve škole: 1 2 3 4 5 , aktuálně 2.9

Komentáře

K tomuto článku zatím není komentář
Váš komentář:
Jméno:
E-mail:
Opište kód 2796:
 

Vyhledávání

Poraďte se s odborníkem

Mgr. Janka Pálešová
mobil: 608 962 685
tel., fax: 585 155 061
e-mail: info@sportnutrition.cz
ICQ: 358 329 201
358329201

Facebook

Doporučujeme

Nejlépe hodnocené články

Anketa

Nahrávám anketu...

SPORTNUTRITION VÁVRA       A U solných mlýnů 2 - Lékárna, 783 71 Olomouc       T+F 585 155 061       M 608 962 685       E info@sportnutrition.cz
webdesign 123 DESIGN