Kreatin se zásaditým-alkalickým PH, tzv. Kre-alkalyn nebo také Creatin pH-X - Sport Nutrition Vávra

Kategorie článků

Nejsledovanější články

Online návštěvníků: 5

Kreatin se zásaditým-alkalickým PH, tzv. Kre-alkalyn nebo také Creatin pH-X

12.6.2009 09:14

Monohydrát kreatinu už dávno prokázal svou účinnost v několika studiích. Zvyšuje sílu a výdrž. Nicméně někteří atleti se zmiňují o vedlejších účincích ve formě nepříjemného pocitu v žaludku. Tyto vedlejší účinky ale nepocházejí z kreatinu, ale z kreatininu.
Můžeme říci, že Creatine pH-X respektive Kre-alkalyn představuje novou formu kreatinu. Během výroby těchto přípravků kreatinu roste hodnota pH až na hodnotu pH-X – alkalizace.

Přípravek Creatine pH-X, Kre-alkalyn je přípravek zařazen mezi potraviny pro zvláštní výživu- vhodný pro sportovce a osoby se zvýšenou tělesnou zátěží. Kre-alkalyn je 100% stabilní a nemění se v kreatinin. Proto se kreatin vstřebává ve své původní formě a přechází do krevního řečiště a poté ke svalovým buňkám. Creatine pH-X resp. Kre-alkalyn proto poskytuje stejné účinky při menších dávkách ve srovnání s jinými produkty obsahující monohydrát kreatinu.
Kreatine pH-X se v kreatinin mění mnohem pomaleji právě díky své formě - hodnotě ph-X. Pokud jej smícháme s nápoji, má  nižší hodnotou pH – zásadité, alkalické PH. Čím nižší hodnotu pH nápoj má, tím rychleji se kreatin přeměňuje. Hodnota pH-X a forma kapslí kre-alkalynu  tedy efektivněji doplňuje kreatin. Tyto přípravky se při užívání nemusí míchat s nápoji, takže aktivní látky hlídá nejen hladina pH-X, ale také forma kapslí.
Creatine pH-X je chráněn aktivními látkami, aby dosáhl hodnoty pH-X a poté ji udržel. Proto je vstřebáván ve své původní formě. To znamená, že svaly jsou schopny využívat kreatin efektivněji, dávkování se může snížit (v porovnání s klasickým kreatinem monohydrátem) a neexistuje doba potřebná ke vstřebávání.

Odezvy na přípravek Kreatine pH-X jsou velmi pozitivní. Díky menšímu zadržování vody je doplňování kreatinu mnohem lepší, než bylo předtím a nemá vedlejší účinky v podobě nepříjemných pocitů žaludku. Kulturisté potvrzují okamžité výsledky, protože ve srovnání s běžnými přípravky, obsahujícími monohydrát kreatinu, u alkalického kreatinu neexistuje doba potřebná ke vstřebávání. Je dokázáno, že koncentrace fosfátu kreatinu vzrostla po prvních 5 dnech užívání doplňku Creatine pH-X nebo Kre-alkalyn při denním příjmu 1,5g přípravku.
Tato forma kreatinu také snižuje obsah kyseliny mléčné ve svalech. Když se svaly namáhají, zvyšuje se hladina kyseliny mléčné, to snižuje schopnost kontrakce svalů a vede k bolestem svalů. Kre-alkalyn prochází střevy, plně se vstřebává do krevního řečiště.
Shrňme si tedy vše, co Vám přípravky Creatine pH-X a Kre-alkalyn nabízí: Už žádné nepříjemné vedlejší účinky, žádný čas potřebný k vstřebání, žádné cykly doplňování kreatinu, žádný příjem uhlovodanů navíc kvůli lepšímu vstřebávání (to je systém, jak fungují jiné produkty obsahující monohydrát kreatinu). A nejlepší je, že nižší dávky mají stejné účinky, protože se dostává přímo do svalových buněk.

Fotogalerie:

Hodnocení článku:

Hlasujte jako ve škole: 1 2 3 4 5 , aktuálně 2.8

Komentáře

K tomuto článku zatím není komentář
Váš komentář:
Jméno:
E-mail:
Opište kód 2796:
 

Vyhledávání

Poraďte se s odborníkem

Mgr. Janka Pálešová
mobil: 608 962 685
tel., fax: 585 155 061
e-mail: info@sportnutrition.cz
ICQ: 358 329 201
358329201

Facebook

Doporučujeme

Nejlépe hodnocené články

Anketa

Nahrávám anketu...

SPORTNUTRITION VÁVRA       A U solných mlýnů 2 - Lékárna, 783 71 Olomouc       T+F 585 155 061       M 608 962 685       E info@sportnutrition.cz
webdesign 123 DESIGN