Syntha-6 od firmy BSN - Sport Nutrition Vávra

Kategorie článků

Nejsledovanější články

Online návštěvníků: 5

Syntha-6 od firmy BSN

15.7.2009 13:12

Syntha-6 od firmy BSN je potravina určena pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, respektive pro všechny kteří potřebují dostatečný přísun bílkovin k budování svalové hmoty. Syntha-6 je vyrobena jako doplněk s prodlouženým uvolňováním. Obsahuje proteiny s různou rychlostí uvolňování - nízkou, střední i vysokou. Vaše tělo je tak stabilně zásobováno aminokyselinami. Tento nepřetržitý tok esenciálních aminokyselin potřebuje organismus k tomu, aby mohl opravovat poškozenou a poraněnou svalovou tkáň. Tento unikátní profil aminokyselin nenajdete v ledajakém konkurenčním proteinovém doplňku.
Syntha-6 funguje nejen jako zdroj bílkovin, dodává i další živiny, je ideální náhradou jídla v programech pro snižování váhy a má blahodárný účinek na trávicí trakt.


Významné charakteristické rysy výrobku:

Multifunkční micelární proteinový matrix s prodlouženým uvolňováním: obsahuje rychle i pomalu stravitelné bílkoviny, co zvyšuje hladiny protékajících dusíkatých složek aminokyselin.
Patentovaný proteinový matrix:

1. ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkového proteinu s obsahem alfa-laktalbuminu 
    Ultra-Filtered Whey Protein Concentrate containing Alpha-Lactalbumin

2. micelární alfa a beta kaseiny a kaseináty
   Micellar Alpha-and Beta-Caseins and Caseinates

3. mikrofiltrované izoláty syrovátkového proteinu s obsahem peptidových frakcí syrovátkového     
    izolátu
    Microfiltered Whey Protein Isolate containing Whey Isolate Peptide Fractions

4. vaječný albumin
    Egg Albumin

5. kalcium kaseinát
    Calcium Caseinate

6. koncentrát mléčného proteinu
    Milk Protein Concentrate.

Díky obsahu těchto šesti patentovaných typů bílkovin je Syntha6 zcela jedinečným produktem na trhu s proteinovými doplňky. Tyto bílkoviny tělo absorbuje v různých intervalech a zaručuje tak trvalé zásobení organismu různými aminokyselinami přesně v okamžiku potřeby:
 - doba trávení 2-3 hodiny: egg albumin, ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkového proteinu,  mikrofiltrovaný izolát syrovátkového proteinu
- doba trávení 4-6 hodin: koncentrát mléčného proteinu
- doba trávení 6-8 hodin: ceta-kasein, kalcium kaseinát, micelární alfa a beta kasein

Glutaminové peptidy: slouží jako účinný zdroj glutaminu, udržují zásoby glutaminu v celém těle a tím pádem rovnováhu proteinů ve svalu.
Bioaktivní enzymy podporující zužitkování bílkovin (bromelain a papain): zajišťují optimální stravitelnost proteinů a jejich vstřebávání, zlepšují využití aminokyselin ve svalech.
Vlákninový matrix: Vláknina podporuje vstřebávání živin a zlepšuje gastrointestinální funkce organismu, může regulovat chuť k jídlu a pomáhá udržovat hladinu krevního cukru v normálu.
MCT (triglyceridy se středním řetězcem) a EFA (esenciální mastné kyseliny): MCT představují zdroj energie, který lze rychle spalovat. Podporují oxidaci (spalování) tuku na úkor uhlohydrátů a mohou regulovat chuť k jídlu. Snadno se vstřebávají v tenkém střevě, odkud putují rovnou do jater. EFA si tělo nevytváří, musí se proto přijímat ve stravě. Mimo jiné podporují zdraví kardiovaskulárního systému.
BCAAs and jiné esenciální a neesenciální aminokyseliny: obsahuje více než dostatečné množství těchto složek, které je nutno přijímat ve stravě.
Exkluzivní technologie na zpracování chuti: průlomová metoda zaručí, že ochutnáte jeden z nejlahodnějších proteinových nápojů svého života. K dostání ve spoustě lahodných příchutí, neobsahuje aspartam. Nejenom že skvěle chutná, ale se i velmi snadno rozpouští ve vodě.


KAŽDÝ GRAM SE STANE NAŠÍ SOUČÁSTÍ - EVERY GRAM IS A PART OF US

SYNTHA-6 s obsahem 6 ušlechtilých zdrojů bílkovin představuje biologickou kapacitu schopnou budovat svalovou tkáň do nových rozměrů. Každý gram každé dávky Syntha-6 je připraven tak, že jej Vaše tělo plně vstřebá a integruje do sebe. Každý gram Syntha-6 se stane Vaší součástí, bude Vás vyživovat, postará se o Váš růst. I po několika hodinách stále tělem poteče řeka plná aminokyselin a bude tvořit součást života Vašich svalů.


SYNTÉZA NA ZAKÁZKU - SYNTHESIS ON DEMAND

před užíváním Syntha-6
Cesta se zdá ucpaná a neprůchodná. Porazila Vás nedostatečná nutriční kapacita organismu? Katabolismus si razí cestu, již je anabolismu v patách, brzdí jeho rychlost a maří jeho snahy stavět?
To, co Vás charakterizuje, nejsou pěkné svaly, ale nedůvěra a pochyby? Není to jen otázka přísunu živin, ale i správného načasování. Abyste využili každé možnosti růstu, je nutné, aby byl dusík z kvalitních zdrojů aminokyselin ve správný čas k dispozici tam, kde ho je třeba.

po užití Syntha-6
Bílkoviny zběsile zuří, jeho dusíkaté živiny se derou skrz buněčnou membránu, aby si zabraly ty nejstrategičtější pozice v hlubinách rozlehlého a striktně regulovaného království potenciality růstu.
Anabolismus se rozpíná a sílí, otvírá cestu ke svalové dokonalosti. Každá ze šesti bílkovinných frakcí Vás zbavuje nedůvěry a pochyb, Syntha-6 regeneruje Vaše tělo a připravuje půdu pro bezpečné uložení a rozvoj zásob čisté svalové hmoty. Překonáváním těžkých závaží získáte sílu, opakování zajistí nárůst. Jakákoliv příležitost stavět je využita se Synthou-6. Tím, co vás bude charakterizovat, se stanou Vaše svaly.

 

Objednávejte na www.sportnutrition.cz, nyní v novém větším balení 2,3kg: Syntha6

Fotogalerie:

Hodnocení článku:

Hlasujte jako ve škole: 1 2 3 4 5 , aktuálně 2.8

Komentáře

13.12.2018 10:29 - www.sportnutrition.cz píše
Internetový obchod se sportovní a doplňkovou výživou
14.2.2011 08:54 - Janka píše
Dávkování proteinových přípravků je vždy i v závislosti na tělesné váze a sportovním zaměření, a tedy na Vaši individuální potřebě příjmu bílkovin. Při snaze o nárůst svalové hmoty v spojení s posilovacím cvičením je doporučeno cca 1-2g bílkovin na 1kg tělesné hmotnosti denně. Do úvahy nutno vzít, že bílkoviny přijímáte běžnou stravou (maso, vejce, mléčné výrobky …) a zbytek pak doplníte proteinovým přípravkem např. Syntha 6, který je pak vhodné dávkovat 1-3x denně 1-2odměrky rozmíchané do 150-300ml vody (např. na svačinu, po tréninku, a na noc). Nejvhodnější doba je především ihned po tréninku.
13.2.2011 19:14 - Dave píše
Dobrý den,zajímalo by mě dávkování u tohoto přípravku.Děkuji
28.8.2010 23:54 - lukas22 píše
Dobry den. Mel jsem moznost ji vyskouset ale zarazi me vysoke procento cholesterolu v jedne davce.jurajda
15.7.2009 20:55 - Jiří Kursa píše
Zdravim. Synthu 6 užívám už pěkně dlouhou dobu. Má vynikající chut a večer vubec nenadýmá. A ještě jedna věc- máte ho za velmi přijatelnou cenu. Jste nejlevnější na celém internetu. Gratuluji. Kursa.
Váš komentář:
Jméno:
E-mail:
Opište kód 2796:
 

Vyhledávání

Poraďte se s odborníkem

Mgr. Janka Pálešová
mobil: 608 962 685
tel., fax: 585 155 061
e-mail: info@sportnutrition.cz
ICQ: 358 329 201
358329201

Facebook

Doporučujeme

Nejlépe hodnocené články

Anketa

Nahrávám anketu...

SPORTNUTRITION VÁVRA       A U solných mlýnů 2 - Lékárna, 783 71 Olomouc       T+F 585 155 061       M 608 962 685       E info@sportnutrition.cz
webdesign 123 DESIGN